Wigilie w Caritas AW

Przy wspólnym, świątecznym stole spotkali się pracownicy, wolontariusze i dzieci – uczestnicy naszych placówek. Nie zabrakło prezentów. Wielkim wsparciem dla Świętego Mikołaja byli w tym roku Santander Bank, Caritas Mannheim, uczniowie XL Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr. 212 oraz indywidualni darczyńcy.

Wigilie dla pacjentek i pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Hospicjum Stacjonarnego na Krakowskim Przedmieściu zorganizowaliśmy dla każdego oddziału oddzielnie. Z powodu pandemii nie mogli w nich uczestniczyć wolontariusze i rodziny chorych. Św. Mikołaja wsparła Fundacja Biedronki i Selgros.

Spotkania wigilijne dla osób bezdomnych odbędą się 24 grudnia, w ośrodku „Tylko” o godzinie 12.00 dla Gości z miasta, a w godzinach wieczornych dla mieszkańców schronisk „Tylko” i „Przystań”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu i organizacji świątecznych spotkań dla naszych beneficjentów – sponsorom, darczyńcom, pracownikom i wolontariuszom warszawskiej Caritas!