Luty/Marzec 2015r

W lutym i marcu oprócz codziennych obowiązków związanych z nauka i przygotowywaniem się do kartkówek i sprawdzianów szkolnych mieliśmy również czas na atrakcyjne spędzanie czasu wolnego. Odwiedziliśmy m.in. Stadion Narodowy gdzie w Oceanarium Prehistorycznym mogliśmy zobaczyć w 3D prehistoryczne gady, ryby i ssaki oraz piękno morskich głębin . Przeżycie było niesamowite.
W Pijalni Czekolady „Wedla” podczas warsztaty oprócz zapoznania się ze sposobem wyrobu czekolady mogliśmy samodzielnie udekorować biała lub czarną czekolada torciki dla swoich bliskich.
Duża atrakcją była wizyta w Muzeum Techniki i Przemysłu. Przewodnik przeprowadził nas po salach gdzie podziwialiśmy cuda techniki. Największą atrakcją była wystawa motocykli, rowerów i maszyn do latania.
W okresie przedświątecznym na świetlicy przygotowywaliśmy kartki świąteczne i wspólnie z rodzicami ozdabialiśmy wielkanocne pisanki. Zabawa była angażująca zarówno dzieci jak i ich bliskich przybyłych na przedświąteczne „Pisankowanie”.
Wychowawcy z dziećmi przygotowali dania na świetlicowe spotkanie Wielkanocne. Wszystkie dzieci przyszły odświętnie ubrane i w uroczystej atmosferze zasiedliśmy do świątecznego stołu.

Skip to content