Zimowisko 2016 – Informacje dla rodziców

Data wyjazdu: 05.02.2016 / piątek / godz. 09.00
Miejsce zbiórki i powrotu: parking przy Torwarze, ul. Czerniakowska
Data powrotu: 12.02.2016/ piątek / około 18.00
Informacje dla rodziców: 1. Prosimy przed podróżą na śniadanie, nie podawać dzieciom produktów mlecznych1.Prosimy aby dzieci, które maja chorobę lokomocyjną wzięły odpowiednio wcześniej Aviomarin.Prowiant na drogę: 1.Prosimy aby dzieci w prowiancie  do autokaru miały napoje niegazowane (najlepiej woda)2. Prosimy o zrobienie kanapek – przewidywany czas dojazdu do ośrodka ok. godz 18.003. Prosimy aby w czasie podróży dzieci nie jadły produktów mlecznych, słodyczy zawierających,      czekoladę, chipsów itp. 4. Jeśli na kolonie jedzie rodzeństwo prosimy aby każde dziecko miało swój prowiant na drogę. Przed autokarem: 1. Leki w podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka torebce oddajemy pielęgniarce na parkingu przed wyjazdem. . Prosimy aby wyposażyć dziecko w wystarczającą na 14 dni ilość leków. Prosimy o oddanie razem z lekami zaświadczenia od lekarza na co jest dziecko chore, jakie leki przyjmuje i w jakiej dawce. Bez w/w zaświadczenia pielęgniarka nie poda żadnego leku Państwa dziecku. Dzieci z choroba lokomocyjną powinny posiadac AVIOMARIN (1 opakowanie) 2. Kieszonkowe Prosimy, aby kwota kieszonkowego nie przekraczała 60 zł ( 10 zł dzień) . Koperty zkieszonkowym można przekazać pod autokarem opiekunom: prosimy by na kopercie napisać imię i nazwisko dziecka, a także aby kwota była w drobnych nominałach, by móc dzieciom dawać pieniądze codziennie. Organizator kolonii nie ponosi odpowiedzialności za pieniądze dziecka, które nie zostały przekazane kadrze do depozytu. 3. Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą  drogich aparatów telefonów komórkowych oraz innych wartościowych rzeczy (np telefon komórkowy, aparat fotograficzny, MP3, Zarzeczy wartościowe będące w  posiadaniu dziecka organizator nie ponosi odpowiedzialności.
Bagaż dziecka:

1. ciepła piżama
  2. bielizna codzienne minimum 8kompletów (majtki, skarpetki, rajstopy/kalesony)
  3. ciepłe podkoszulki, koszulki, ciepła bluza (minimum 2)
  4. ciepły sweter
  5. ciepłe spodnie zimowe minimum 2-3 pary
  6. dres sportowy
  7. ciepła kurtka na mróz najlepiej przeciwdeszczowa
  8. czapka, szalik, rękawiczki- minimum 2 pary
  9. ciepłe, wygodne buty na grubej podeszwie (najlepiej dwie pary)
  10. klapki pod prysznic, kapcie do ośrodka
  11. plecak na wycieczki w góry