Wrzesień 2017

Wakacje dobiegły końca, ale nasze humory wciąż są wyśmienite. Wypoczęci i naładowani pozytywną energią wracamy do naszych szkolnych obowiązków.  Żegnamy wakacje z żalem, a mimo to, nie możemy doczekać się spotkania z kolegami i koleżankami z klasy, a także nowych, pachnących książek i zeszytów.
Wrzesień to intensywny czas dla nas wszystkich. Po błogim lenistwie i wypoczynku przyszedł czas na powrót do naszej świetlicowej codzienności. Pogoda częstowała nas ostatnimi letnimi promieniami słońca. Dlatego też dużo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu, spacerowaliśmy, bawiliśmy się i cieszyliśmy się swoim towarzystwem.
Jak co roku, we wrześniu pojawiły  się u nas nowe koleżanki i koledzy. Chcąc aby czuli się wśród nas jak najlepiej, organizowaliśmy zajęcia integracyjne, które pomogły poznać się i nawiązać nowe przyjaźnie.  Najciekawszą zabawą integracyjną dla nas wszystkich okazało się budowanie magicznych konstrukcji z rurek i Bamp. Zafascynowani zaproponowana przez kadrę świetlicy zabawą  dużo czasu poświęcaliśmy na tworzenie nowych budowli i kształtów.

Skip to content