wiosna

W kwietniu w naszej świetlicy odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci dowiedziały się czym jest technika malowania akwarelami oraz jak wygląda praca ze sztalugami. Malowaliśmy wielkanocnego królika i planowaliśmy co przygotujemy na nasze uroczyste spotkanie wielkanocne w świetlicy.
W dniu 10 maja mieliśmy przyjemność odwiedzić Papugarnie. Dzieci z wielką radością karmiły kolorowe papugi. Ptaki okazały się oswojone i bardzo gościnne, a wspomnienia, które w nas zostały – nieocenione. Mamy nadzieję jeszcze zawitać w takim klimacie.
11 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w  spektaklu „Kopciuszek” który był grany w teatrze Lalka. Wywołał w nas wiele wrażeń m.in.  poczucie niesprawiedliwości, smutek ale szczęśliwe zakończenie sprawiło, że każdy z nas wyszedł z uśmiechem na twarzy. Co ciekawe dzieci bez trudu poznały aktorów, którzy bez charakteryzacji wychodzili z teatru, kiedy szliśmy do tramwaju.
Dnia 17 maja dzieci z naszej świetlicy uczestniczyły w wyjściu do centrum rozrywki Hulakula. Dzieci poznały zasady i technikę gry w kręgle. Było dużo śmiechu i zabawy z nutką rywalizacji. Drugą częścią wyjścia był czas spędzony na sali zabaw. To idealna forma aktywności dla wszystkich dzieci, które mają bardzo dużo energii

Skip to content