Warszawa: Oferta pracy dla koordynatora projektów współfinansowanych ze środków unijnych

Biuro ds. Migrantów i Uchodźców Caritas Archidiecezji Warszawskiej poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko koordynatora projektów współfinansowanych ze środków unijnych.
Wymagania:
– wykształcenie: wyższe – kierunek marketing i zarządzanie, specjalizacja zarządzanie projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej;
– umiejętności: bardzo dobra znajomość procedur aplikacji o środki unijne oraz ustawy prawo zamówień publicznych, znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie.
– doświadczenie: co najmniej roczne doświadczenie w pisaniu i zarządzaniu projektami.
CV i listy motywacyjne proszę składać w Biurze ds. Migrantów i Uchodźców Caritas Archidiecezji Warszawskiej mieszczącym się przy ul. Krakowskie Przedmieście 62 w Warszawie, pok. 44 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00.