Spotkanie z okazji Światowego Dnia Chorego

10 lutego 2006 roku w Hospicjum A.W przy ul. Krakowskie Przedmieście 62 w Warszawie odbyło się spotkanie z okazji Światowego Dnia Chorego.
Uczestniczyli w nim pacjenci Hospicjum, pacjenci Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Caritas A.W., rodziny pacjentów, personel, dyrekcja i wolontariusze oraz aktorzy Sceny Narodowej.
Czytana była poezja ks. Jana Twardowskiego, a wspomnienia o księdzu przekazał diakon z Kościoła Seminaryjnego, który uczestniczył w ostatniej drodze Księdza Poety.
Spotkanie miało charakter świąteczny oraz integracyjno-terapeutyczny. Pozytywna siła twórczości ks. J. Twardowskiego przepojona filozoficzną zadumą nad ludzkim istnieniem pozwoliły każdemu uczestnikowi uświadomić sobie jeszcze raz jak głęboka prawda tkwi w słowach: ” … śpieszmy się kochać ludzi – tak szybko odchodzą … „.
Wystrój kaplicy i oddziału sponsorowały rodziny naszych pacjentów.
W tym samym dniu o godzinie 14.00 odbyło się wręczenie nagród wyróżniającym się pracownikom Hospicjum A.W.