Spotkanie członków Parafialnych Zespołów Caritas AW

W dniu 20 września odbyło się zebranie członków Parafialnych Zespołów Caritas AW. Na spotkaniu omawiano następujące zagadnienia:
– Podsumowanie akcji kolonijnej.
– Informacja o możliwości wyjazdu na grzybobranie do ośrodka „Przymierze” w Broku.
(wyjazd indywidualny lub zorganizowany)
Wyjazd indywidualny: własnym samochodem lub autobusem PKS z dworca Stadion
tel. do ośrodka „Przymierze” w Broku (0-29) 745 7035.
Osoby zainteresowane wyjazdem zorganizowanym (autokarem z Caritas AW) proszone są o zgłoszenia telefoniczne do s. Michaliny tel. 841 80 51.
– Realizacja programu pomocy żywnościowej PAED 2005
– Obchody 15-lecia Caritas Polska
Plan obchodów 15-lecia Caritas w Polsce:
1 października 2005 r.
18.30 Teatr Wielki w Warszawie, Sala im. S. Moniuszki.
Powitanie gości, poczęstunek w foyer.
19.00 Uroczystość wręczenia statuetek Ubi Caritas i koncert pt. „Woła nas Pan”.
Oratorium „Woła nas Pan” do słów Ernesta Brylla i muzyki Włodzimierza Korcza – wystąpi chór, orkiestra Filharmonii Rzeszowskiej i soliści: Alicja Majewska, Dorota Osińska, Ewa Uryga, Marek Bałata, Zbigniew Wodecki i Jacek Wójcicki.
2 października 2005 r.
9.00 Msza Św. radiowa w kościele św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.
13.00 Msza Św. telewizyjna w kościele św. Floriana – Bazylika Katedralna Diecezji Warszawsko – Praskiej.
PLAC ZAMKOWY W WARSZAWIE
15.00 Piknik rodzinny – występ zespołu Arka Noego oraz Full Power Spirit, a także gry i zabawy, które poprowadzą znani artyści polskiej sceny.
18.00 Koncert charytatywny na rzecz dzieci – ofiar terroryzmu i przemocy, który poprowadzą artyści z programu „Europa da się lubić”
– wystąpią: Blue Cafe, Varius Manx, Anita Lipnicka i John Porter, Doda, Zakopower z zespołem Full Power Spirit i W. Ochmanem, Kulturka, Agnieszka Chrzanowska.
Zapraszamy szczególnie rodziców i dzieci, które korzystały z kolonii Caritas AW.
– Akcja rozprowadzania zniczy. Odbiór zniczy od 26 września z magazynu Caritas AW przy ul. Czerniakowskiej 137 tel. 841 80 51.