Październik 2017

Nadszedł październik a wraz z nim jesień. Mimo, że pogoda nas nie rozpieszczała staraliśmy się jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Graliśmy przede wszystkim w gry zespołowe, które budziły w nas zdrowego ducha rywalizacji. Wolny czas, który spędzaliśmy w murach naszej świetlicy, był wykorzystany równie kreatywnie. Wciąż budowaliśmy z rurek Bamp a oprócz tego graliśmy w gry planszowe i edukacyjne, które wymagały od nas nie małego sprytu.

Październik to miesiąc pełen ważnych i uroczystych dni.  Nie zapomnieliśmy o nauczycielach, którzy 14 października mieli swoje święto. Dlatego też z tego miejsca, chcielibyśmy złożyć szczere i serdeczne życzenia. Niech w ich sercu gości radość a z twarzy nie znika uśmiech.

Jak co roku, z okazji Dnia Papieskiego wzięliśmy udział w uroczystej Mszy Świętej, a także wspomogliśmy Parafialne Koło Caritas w zbiórce na rzecz funduszu stypendialnego.

Z racji tego, że październik to miesiąc Maryjny, staraliśmy się jak najczęściej brać udział w  nabożeństwie różańcowym dla dzieci, które odbywało się w naszej parafii.

13 października wzięliśmy udział we Mszy Świętej z okazji wspomnienia św. Honorata – patrona naszej Caritas.

Dużo ekscytacji wywołała wśród nas wizyta w Papugarni. Mogliśmy zobaczyć z bliska oraz dotknąć  i pogłaskać piękne i barwne papugi. Mimo, że wszędzie było pełno piór a ptaki siadały gdzie tylko się dało, byliśmy tym zachwyceni.

Skip to content