Pani Burmistrz w świetlicy

W maju na terenie Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego  Świetlicy Socjoterapeutycznej  Caritas  AW „Ochotka” przy ul. Gorlickiej  5/7 w Warszawie w zajęciach socjoterapeutycznych uczestniczyła jako gość Wiceburmistrz Dzielnicy Ochoty Pani Ewa Kacprzak-Szymańska. Zajęcia pt. Smacznie, zdrowo , wartościowo miały na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz utrwalenie prawidłowych nawyków żywieniowych.
Podopieczni placówki opowiedzieli o swoich rodzinach oraz zadali liczne pytania Pani Burmistrz, najczęściej dotyczące charakteru zajmowanego stanowiska oraz zainteresowań.
Wspólnie została omówiona piramida żywienia, wszyscy uczestnicy wzięli udział w quizie wiedzy z omawianych informacji, zostały również wręczone nagrody.
Miłym akcentem zajęć było wspólne przygotowanie zdrowych i kolorowych kanapek, bogatych w warzywa, na bazie domowego chleba.
Zajęcia przebiegły w sympatycznej atmosferze, Pani Burmistrz w podziękowaniu zaprosiła uczestników na spotkanie w Urzędzie Dzielnicy Ochota i zapoznanie się z funkcjonowaniem jej biura.
caritas

Skip to content