Koncert „Dodajemy skrzydeł”

7 lutego, w „tłusty czwartek” odbył się w warszawskim klubie „Remont” koncert na rzecz programu „Skrzydła”. Koncert zorganizowała Caritas AW, a poza dobrą karnawałową zabawą miał on na celu popularyzację programu pomocy dla dzieci i młodzieży, której potrzeba na drodze edukacyjnej materialnego wsparcia. Wystąpił zespół „Leniwiec” z Jeleniej Góry oraz szerzej znane publiczności „Kobranocka” i „Oddział Zamknięty” oferując cztery godziny świetnej rockowej muzyki. Z „Oddziałem zamkniętym” zagrał w jednym z utworów żywy dowód na skuteczność programu „Skrzydła”  –  15-letni Maciek Onuch uczący się gry na skrzypcach. Obowiązki konferansjera pełnił dyrektor Caritas AW, ks. Zbigniew Zembrzuski. Program „Skrzydła” w krótkich przerwach między występami przybliżyły zgromadzonym jego koordynatorka Elżbieta Jackiewicz oraz specjalista ds. PR, Agata Jabłonowska-Turkiewicz.
Zbiórka publiczna na cele programu „Skrzydła”, jaką było rozprowadzenie wśród zainteresowanych biletów-cegiełek na koncert, zamknęła się kwotą 3 720 zł.