Jesień na Sokołowskiej

Wraz z nowym rokiem szkolnym zaszło kilka zmian w naszej społeczności. Kilkoro starszych wychowanków opuściło nasze grono, zaczynając nowy etap edukacji. Życzymy samych sukcesów. Dołączyło też wiele nowych dzieci, z czego się bardzo cieszymy. Również w gronie pedagogicznym zaszło kilka zmian. Tym, którzy odeszli chcielibyśmy podziękować za wspólnie spędzony czas i okazane nam serce a nowe ciocie witamy z otwartymi ramionami.
30 września w naszej świetlicy odbył się Dzień Otwarty podczas, którego oprócz zajęć ze specjalistami oraz zajęć plastyczno-muzycznych przygotowywaliśmy wspólnie pizzę w ramach warsztatów kulinarnych. Lubimy razem gotować:) I piec również, najczęściej wspólnie przygotowujemy torty urodzinowe dla naszych świetlicowych jubilatów..
Po całotygodniowych obowiązkach i zajęciach w szkole oraz w świetlicy, w piątki odpoczywamy i integrujemy się podczas wspólnych wyjść. Przecież nie samą nauką człowiek żyje…
W kinie, płakaliśmy ze wzruszenia na „Był sobie pies 2″, zrywaliśmy boki na „Rodzinie Adamsów”. W „Stacji Grawitacji” sprawdzaliśmy swoje umiejętności akrobatyczne a w Manufakturze Czekolady, zgłębialiśmy tajniki powstawania czekolady. Mogliśmy również zrobić własne tabliczki oraz spróbować świeżo powstałej płynnej czekolady.
Końcówka jesieni to bardzo pracowity czas w naszej świetlicy dlatego pełną parą ruszyły już przygotowania do kiermaszu świątecznego oraz przedstawienia bożonarodzeniowego.

Skip to content