jesień 2018

Wakacje dobiegły końca, ale nasze humory wciąż są wyśmienite. Wypoczęci i naładowani pozytywną energią wracamy do naszych szkolnych obowiązków.  Żegnamy wakacje z żalem, a mimo to, nie możemy doczekać się spotkania z kolegami i koleżankami z klasy, a także nowych, pachnących książek i zeszytów.
Z początkiem roku szkolnego szeregi naszej świetlicy zasilili młodsi koledzy i koleżanki.  W związku z tym mocno skupiliśmy się na zajęciach integracyjnych. Czas spędzaliśmy na trampolinach i w parku linowym. Pogoda częstowała nas ostatnimi letnimi promieniami słońca. Dlatego też dużo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu, spacerowaliśmy, bawiliśmy się i cieszyliśmy się swoim towarzystwem.
Przy pomocy wolontariuszy i praktykantów, wzięliśmy udział w wielu konkursach  dotyczących 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jedna z naszych prac otrzymała wyróżnienie.
Jesienne popołudnia spędziliśmy na grach planszowych i warsztatach kulinarnych. Nie ominęliśmy nowości kinowych, Uczestniczyliśmy  w turnieju tenisa stołowego w zaprzyjaźnionej świetlicy przy ulicy Dereniowej.

Skip to content