Grudzień 2017

Jak zawsze grudzień był miesiącem przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego w tym roku, juz od początku nasz czas wypełniony był robieniem dekoracji, kolędowaniem i pieczeniem ciasteczek. Pełni nadzieii i podekscytowania pisaliśmy listy do Świętego Mikołaja a także przygotowaliśmy dla niego mnóstwo kartek ze szczerymi podziękowaniami.
W związku z tym, że koniec I semestru roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami musieliśmy poświęcić także czas na naukę. Z pomocą naszych wychowawców i specjalistów nadrabialiśmy nasze zaległości szkolne, aby I semestr skończyć z jak najlepszymi ocenami.
Na inne przyjemności także nie zabrakło czasu. Często odwiedziliśmy nasze ulubione „Figlowisko”, gdzie mogliśmy pozytywnie rozładować nasze stresy i napięcia. Długie wieczory wypełniały nam także gry planszowe i edukacyjne, dzięki temu mogliśmy wspólnie spędzić czas i porozmawiać o codziennych sprawach.
22 grudnia odbyło się coroczne świetlicowe spotkanie Wigilijne. W wyśmienitych i świątecznych nastrojach spotkaliśmy się wraz z naszymi rodzinami aby wspólnie zasiąść do stołu. Nie zabrakło oczywiście Świętego Mikołaja, który niezawodnie spełnił nasze najskrytsze marzenia.
Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim Świętym Mikołajom, którzy z woli dobrego serca spełnili dziecięce marzenia.

Skip to content