XVIII Mistrzostwa Piłki Nożnej środowisk osób bezdomnych i uzależnionych

Za nami XVIII Mistrzostwa Piłki Nożnej środowisk osób bezdomnych i uzależnionych im Marka Kozłowskiego. Jak co roku na warszawską Agrykolę z całej Polski przybyły zespoły (w tym roku aż 19) reprezentujące rozmaite placówki oraz stowarzyszenia osób uzależnionych .Nad organizacją mistrzostw czuwało Stowarzyszenie – Klub Rodzin Abstynenckich „Serce”, przy wsparciu z mieszkańców schronisk Caritas AW przy Żytniej i Wolskiej. Caritas Archidiecezji Warszawskiej przygotowała dla wszystkich zawodników i ekip kanapki i leczo. Piękna pogoda, przyjacielska atmosfera i moc emocji sportowych sprawiły, że był to dla wielu z nas niezapomniany weekend. Drużyna Klubu Serce / Caritas AW zajęła znakomite 3 miejsce! Gratulacje za zawodników!