Warszawa: „Pola Nadziei 2007”

Hospicjum Domowe Caritas AW w Raszynie włączyło się do akcji „Pola Nadziei 2007”. W tym roku Hospicjum wraz z nauczycielami i uczniami szkół podstawowych w Piastowie uczestniczyło w sadzeniu cebulek żonkili. Akcja została przeprowadzona w dwóch szkołach: nr 4 im. Bohaterów spod Darnicy, ul. Żbikowska 25 i nr 2, Aleja Krakowska 20.
Cebulki żonkili, zostały przekazane na rzecz Hospicjum Domowego Caritas AW w Raszynie przez Centrum Ogrodnicze PNOS Ożarów Mazowiecki, ul. Aleja Krakowska 197/199 w Warszawie.
„Pola nadziei” to akcja stworzona przez Fundację Marie Curie Cancer z Edynburga w Wielkiej Brytanii, pomagająca nieuleczalnie chorym na raka.
Celem programu jest pozyskanie środków na utrzymanie hospicjów i propagowanie idei opieki paliatywnej w społeczeństwie.