Śniadanie dla Ukrainy / Dzień Dobra

24 kwietnia przypadła Wielkanoc kościołów wschodnich – prawosławnego i greko-katolickiego. Dzięki inicjatywie Polski Holding Hotelowy w całej Polsce odbyło się kilkadziesiąt Śniadań dla Ukrainy – w hotelach PHH oraz Polskie Hotele NiezależneGrupa Dobry HotelARCHE Hotele i Accor Group. Caritas Archidiecezji Warszawskiej podjęła się zadania koordynacji przedsięwzięcia we współpracy z Caritas w 20 diecezjach i Caritas Polska. Fotorelacja ze śniadania w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to piękne dzieło za profesjonalizm i znakomitą współpracę!

Jedną z inicjatyw, które Caritas Archidiecezji Warszawskiej podjęła w ramach wydarzenia „Śniadanie dla Ukrainy” to organizacja świątecznego poczęstunku dla blisko 5000 osób przebywających w halach Ptak Warsaw Expo. Caritas AW współfinansowała to wydarzenie, które odbyło się dziś wczesnym popołudniem. Serdecznie dziękujemy zarządowi, pracownikom i wszystkim zaangażowanym ze strony Ptak Warsaw ExpoMazowiecki Urząd WojewódzkiPolski Holding HotelowyPrawosławna Katedra Metropolitalna św. Marii Magdaleny w WarszawiePrawosławny Ordynariat Polowy Wojska Polskiego.

Kolejną inicjatywą Caritas Archidiecezji Warszawskiej podjętą w Wielkanoc kościołów wschodnich było zorganizowanie świątecznego poczęstunku dla uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie Parafia Św. Małgorzaty DM w Łomiankach. Pyszne jedzenie przygotowała nasza niezawodna Spółdzielnia Socjalna „Kto Rano Wstaje” / Spółdzielnia Bistro.

Skip to content