Setne urodziny

19 lutego 2016 r. ZOL-u w I oddziale kobiecym zorganizowano dla pacjentki Zofii setne urodzinowo-jubileuszowe spotkanie, które poprzedziła intencyjna Msza św. odprawiona w naszej kaplicy. Jubileusz setnych urodzin naszej Pani Zosi jest nie tylko wyjątkowym świętem ale także wydarzeniem niezwykle rzadkim, które trwale zapisze się w pamięci.
Dostojną Jubilatkę w dniu jej święta odwiedziła delegacja z Urzędu Miasta z listem gratulacyjnym od Prezydenta Warszawy Hanny Gronkiewicz-Walc oraz rodzina pacjentki, która odczytała życzenia zdrowia, pogody ducha , radości na dalsze lata życia od Pani Premier Beaty Szydło oraz dyrekcja ODL CAW.
Pani Zosia to niezwykły i czarujący człowiek. Jesteśmy dumni, że jest wśród nas. Z wielką radością wystąpili dla niej wolontariuszka Alicja i akordeonista Andrzej ze specjalnie opracowanym repertuarem. Usłyszeliśmy w wykonaniu Alicji m.in.: „Kwiat jednej nocy”, „Szeptem do mnie mów”, „Walc Ambara” oraz wiele klasycznych i biesiadnych utworów na akordeon zaprezentowanych przez p. Andrzeja.
Część artystyczną wzbogacił i wszystkich ożywił taniec pani terapeutki i opiekunki medycznej. A na uciechę podniebienia był tort, owoce i słodycze. Serdeczna atmosfera sprawiła, że miło upłynął czas

Skip to content