Październik 2015

W pierwszym tygodniu października wybraliśmy się do sali zabaw Eldorado, którą zawsze odwiedzamy bardzo chętnie. Czekało tam na nas wiele atrakcji takich jak: basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, labirynty i tory przeszkód, pojazdy czterokołowe, huśtawki i ścianki wspinaczkowe. Dodatkowo otrzymaliśmy słodki poczęstunek i napoje gaszące pragnienie. Radości i szaleństw było co nie miara. Już nie możemy się doczekać kiedy odwiedzimy to miejsce ponownie.
16 października wspólnie z pozostałymi świetlicami Caritas AW wspominaliśmy postać św. Jana Pawła II. Wzięliśmy udział we mszy świętej odprawionej przez księdza Sławomira Opalińskiego. Następnie udaliśmy się do Sali konferencyjnej w biurze Caritas AW, aby przedstawić wszystkim zgromadzonym własnoręcznie wykonany kolaż wspominający Papieża i wziąć udział w konkursie dotyczącym jego osoby. To był bardzo miło i owocnie spędzony czas.
Dwukrotnie gościliśmy w kinie na filmach „Hotel Transylwania 2” i „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”. Przygodny przedstawione na ekranie śmieszyły i zaskakiwały obrotem zdarzeń, a także przedstawiały doświadczenia dobrze znanych nam bohaterów. Jak zwykle bawiliśmy się doskonale.
Jako, że jesień zawitała w nasze progi udaliśmy się na poszukiwanie jej zwiastunów. Spacerowaliśmy po okolicy, która tak szybko zmienia swe barwy i przygotowuje się do nadejścia zimy. Zbieraliśmy kasztany i kolorowe liście, z których wykonaliśmy piękne bukiety i kolorowe jesienne prace. Obdarowaliśmy nimi naszych rodziców i dziadków.

Skip to content