Marzec 2017

Zima wciąż jest z nami, choć już zaczął się marzec. Dużo czasu spędzaliśmy na zajęciach stolikowych, rozwijając swoje zainteresowania i hobby. Radząc sobie z brakiem śniegu, sporo wolnego czasu spędzaliśmy na halach sportowych – ścianie wspinaczkowej i hangarze 646.
Z okazji Dnia Kobiet, męska część naszej społeczności przygotowała przepiękne prezenty dla wszystkich pań, tych większych i mniejszych. Dziewczynki w zamian odwdzięczyły się własnoręcznie upieczonym ciastem.
Dalej trwa szaleństwo różnych gier planszowych, wdrażamy się w nowo otrzymaną grę Risk. Rozwija ona umiejętności strategiczne, działania w grupie a także kreatywność.
Korzystając z pierwszych promieni słońca, zaczęliśmy wychodzić na boiska, place zabaw oraz dłuższe spacery. Wolny czas spędzaliśmy także na czytaniu książek, wyjściach do kina. Film „Był sobie pies” poruszył nasze serca i dał nam dużo do myślenia.
W każdy piątek uczestniczymy w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, w ciągu tego miesiąca staraliśmy się dotrzymywać naszych wielkopostnych postanowień. Koniec miesiąca był początkiem przygotowań do świąt Wielkanocnych.

Skip to content