Koncert na rzecz dzieci

Caritas Archidiecezji Warszawskiej  zaprasza miłośników „mocnego uderzenia” na koncert zespołów Oddział Zamknięty, Kobranocka i Leniwiec pod hasłem DODAJEMY SKRZYDEŁ. Koncert rozpocznie się 7 lutego 2013r. („tłusty czwartek”) w warszawskim klubie Remont o godz. 18.00.

Bilety-cegiełki o wartości 40 zł dostępne są w siedzibie Caritas AW przy Krakowskim Przedmieściu 62 oraz w klubie Remont przy ul. Waryńskiego 12 (przy stacji Metro Politechnika).  Dochód z „cegiełek” zasili prowadzony przez Caritas warszawską program „Skrzydła”. Każdy uczestnik wydarzenia pomoże w ten sposób dzieciom, którym z różnych powodów – materialnych, rodzinnych i społecznych – trudniej jest dawać sobie radę w szkole i w świecie.

Serdecznie zapraszamy!