Czerwiec 2014

Czerwiec w świetlicy upłynął nam, w bardzo miłej atmosferze, pomimo naszej ciężkiej pracy związanej z poprawianiem ocen na koniec roku, było też wiele ciekawych zajęć plastycznych, sportowych aktywności na boisku i spacerów po okolicy.

W ramach nagrody za grzeczne zachowanie w pierwszym tygodniu miesiąca, wyróżniające się osoby poszły do kina na film, pt. „Czarownica”, który to film dziewczyny same miały możliwość sobie wybrać. Tytułowa bohaterka filmu to niegdyś piękna, szczęśliwa, uśmiechnięta dziewczyna, która pod wpływem trudnych doświadczeń wojny zmienia się nie do poznania, a jej serce staje się zimnym kamieniem(…). Film wywołał w nas wiele przeciwstawnych emocji, ale także pokazał czym jest prawdziwa miłość.
W połowie miesiąca wzięliśmy wraz z wychowawcami udział w zorganizowanym przez Caritas AW pikniku, na którym w lesie na Starym Bemowie, mogliśmy spotkać się z dziećmi z innych świetlic i porozmawiać z nimi. Pomimo deszczowej pogody bawiliśmy się bardzo dobrze. Piekliśmy kiełbaski, puszczaliśmy bańki mydlane oraz braliśmy udział w loterii przygotowanej przez wychowawców.
W związku ze zbliżającymi się wakacjami zostaliśmy także zaproszeni przez ks. Zbigniewa Zembrzuskiego wraz z grupami dzieci z innych  świetlic na lody na „Starym Mieście”. Lody były przepyszne a z  wycieczki do świetlicy wróciliśmy z „letnimi upominkami”.
I to nie koniec atrakcji, wraz z świetlicową grupą zakończenie roku świętowaliśmy w „Sali Zabaw Eldorado” . Zabawa była przednia, a po niej pyszny poczęstunek. A teraz zobaczcie nasze zdjęcia z pewnego, słonecznego dnia, kiedy to wraz z paniami wychowawczyniami udaliśmy się do ZOO.
Skip to content