Caritas Archidiecezji Warszawskiej poszukuje pracowników

Dyrektor ZNZOZ Caritas A.W. zatrudni:
1. pielęgniarki odcinkowe – 3 etaty w Hospicjum Stacjonarnym i 3 etaty w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Wymagane posiadanie doświadczenia w pracy w opiece paliatywnej i/lub z pacjentem przewlekle chorym, niepełnosprawnym i w podeszłym wieku. Chętnie zatrudnimy na umowę o pracę lub umowę zlecenie.
2. pielęgniarkę oddziałową w I Oddziale Kobiecym Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Wymagane wykształcenie wyższe lub średnie medyczne i kurs kwalifikacyjny z Zarządzania w Zakładach opieki zdrowotnej lub inny mający zastosowanie.
3. lekarzy – 1,5 etatu na umowę o pracę lub zlecenie. Wymagane posiadanie specjalizacji z zakresu geriatrii, chorób wewnętrznych, neurologii, anestezjologii lub kardiologii.
4. rehabilitanta – 0,5 etatu na umowę o pracę lub zlecenie. Wymagane wykształcenie wyższe lub pomaturalne i co najmniej roczne doświadczenie w pracy z pacjentami przewlekle chorymi.
5. asystenta dyrektora – 1 etat na umowę o pracę. Wymagane: wykształcenie wyższe; doświadczenie w pracy biurowej (w sekretariacie), w tym we współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia; biegła znajomość obsługi komputera – programów: KSSWD, RAKS, WORD i urządzeń biurowych. Posiadanie zdolności organizacyjnych, odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność w pracy, wysoka kultura osobista.
Bliższe informacje można uzyskać w sekretariacie Zakładu pod nr tel. 0 22 826 56 04 lub u Dyrektora Zakładu tel. kom. 0 691 539 293.