Spartakiada Jesienna w Warszawie

Spartakiada jesienna to nazwa imprezy sportowo – rekreacyjnej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Aktywności Sportowej BAKCYL, OPS oraz Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. Impreza odbyła się na Hali Sportowej przy ul. Hawajskiej, w niedzielę 7 listopada.
Uczestniczyliśmy w wieloboju rekreacyjnym, obejmującym stacje zadaniowe m.in. polskie kręgle, pochylnia, wyliczanka, gigantyczne bierki, strzelec, serso, mini golf (zajęliśmy I miejsce), w sportowych zmaganiach drużyn, sztafetach na wesoło. Obejrzeliśmy pokaz samoobrony, wschodnich sztuk walki, jak również braliśmy udział w licznych loteriach fantowych.
Wszyscy uczestnicy mieli możliwość wystartowania w konkursach indywidualnych i drużynowych. Każdy start był nagrodzony atrakcyjnymi upominkami. Impreza była niezwykle udana o czym świadczą powracające wciąż ciekawe wspomnienia.