Caritas Archidiecezji Warszawskiej serdecznie zaprasza na koncert „Ro(c)k Caritas”, który odbędzie się 3 lutego 2015 roku w kubie PALLADIUM (ul. Złota 9) o godzinie 19.00.
Wystąpią pionierzy chrześcijańskiej sceny rockowej w Polsce – legendarne już zespoły Armia i 2Tm2,3. Artyści, którzy od lat nie przestają być aktywni na rynku muzycznym angażując się w kolejne przedsięwzięcia, takie jak Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers, Morowe panny, Panny wyklęte czy Arka Noego. Koncert „Ro(c)k Caritas” będzie z pewnością dla wielu miłośników mocnego, chrześcijańskiego brzmienia sentymentalną podróżą w czasie; zwłaszcza dla tych, którzy pamiętają słynne występy obu kapel na festiwalu „Song of Songs” w Toruniu.
Wstęp: 20 zł.
Zapraszamy na stronę poświęconą wydarzeniu na facebooku LINK
Wpływy z koncertu przeznaczone zostaną na wsparcie programu „Skrzydła”. „Skrzydła” – program długoterminowej pomocy dzieciom ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którym zła sytuacja materialna rodziny przeszkadza w pełnym wykorzystaniu szans edukacyjnych. Program umożliwia firmom lub osobom indywidualnym objęcie opieką konkretnego ucznia przez okres przynajmniej jednego semestru szkolnego. W chwili obecnej w ramach „Skrzydeł” Caritas Archidiecezji Warszawskiej obejmuje opieką ponad 100 dzieci.
Patroni medialni: Deon, Gość Niedzielny, Radio Plus Warszawa
Informacja o dystrybucji biletów na koncert „Ro(c)k Caritas”
Bilety wstępu można nabyć:
1. Osobiście w biurze Caritas Archidiecezji Warszawskiej przy ul. Krakowskie Przedmieście 62, w dniach 1.01.2014 – 30.01.2015 (w dni robocze) w godzinach 8.00 – 19.00. Płatność gotówką.
2. W kasie klubu Palladium w dniu koncertu – 3.02.2015, w godz. 12.00 – 19.00.