Okolicznościowe spotkanie i inne wydarzenia w Stacji Opieki w Grójcu

W tym roku wielkanocne spotkanie pracowników placówek medycznych Caritas A.W. odbyło się w Grójcu w siedzibie Stacji Opieki Długoterminowej Domowej przy ul. Jana Pawła II 24. W spotkaniu uczestniczył Ks. Dyrektor Caritas Archidiecezji Warszawskiej Mirosław Jaworski, Pani Dyrektor Barbara Czarnocka, której placówki medyczne podlegają bezpośrednio oraz Ks. Proboszcz Parafii Bożego Miłosierdzia w Grójcu Stefan Kazulak. Ksiądz proboszcz został nominowany do tytułu „Proboszcza Roku 2005” w konkursie organizowanym przez Katolicką Agencję Informacyjną.
Pracująca w Zespole Opieki Paliatywnej Caritas Archidiecezji Warszawskiej w Grójcu dr Urszula Maciejewska została „Lekarzem roku 2004 Powiatu Grójeckiego”. Pani doktor służy pomocą medyczną nie tylko pacjentom w terminalnej fazie choroby nowotworowej. Na jej bezinteresowną pomoc mogą też liczyć pacjenci opieki długoterminowej. Wśród pracowników nazwana jest „Judymem w spódnicy”.