Kolonie Caritas AW 2017 – podsumowanie

W lipcu i sierpniu 2017r. Caritas AW zorganizowała 6 turnusów kolonii dla 700 dzieci, w tym 120  z Ukrainy i Białorusi. Dzieci odpoczywały na Podhalu w Murzasichlu k. Zakopanego, na Mazurach w Mrozach k. Ełku, nad morzem w Stegnie Gdańskiej oraz w Spale k. Tomaszowa Mazowieckiego.
Na każdym turnusie realizowany był  program edukacyjno-wychowawczy „Szczęśliwe dni” z elementami artterapii. Koloniści mogli  rozwijać swoje talenty na zajęciach muzycznych, tanecznych, plastycznych i sportowych.
Dziecięce marzenia udało nam się spełnić dzięki dofinansowaniu do kolonii z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Miasta Stołecznego Warszawy i  Senatu RP.
Dziękujemy wszystkim, którzy również indywidualnie wsparli finansowo nasze działania.  Szczególnie dziękujemy kadrze kolonijnej za podjęty trud, skuteczne czuwanie nad bezpieczeństwem i troskę, aby nikomu się nie nudziło. Autorem prezentowanego filmu, który na żywo oddaje atmosferę kolonii jest p. Adrianna Oleksy – dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaufanie nam i udział w koloniach- zapraszamy ponownie w przyszłym roku.

Skip to content