Zapraszamy do podzielenia się sercem z najmłodszymi podopiecznymi Caritas Archidiecezji Warszawskiej i włączenia się w wiosenną zbiórkę gier planszowych!

Od kilku lat uczestnicy organizowanych przez Caritas AW kolonii letnich coraz chętniej spędzają swój wolny czas grając w gry planszowe. To nie tylko świetna rozrywka, ale przede wszystkim dobry sposób na integrację z rówieśnikami oraz bardzo ciekawa alternatywa dla dystansujących od otoczenia gier komputerowych czy aplikacji mobilnych.

Po sukcesie przeprowadzonej jesienią 2016 roku akcji „Książki pełne życia”, w ramach której, dzięki pomocy darczyńców, stworzyliśmy bibliotekę dla 150 pacjentów Hospicjum Stacjonarnego i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego tym razem zachęcamy do wsparcia naszych kolonistów. Wakacje z Caritas AW spędzi w tym roku około 800 dzieci, w tym 120 z Ukrainy i Białorusi.

Czekamy na gry nowe lub używane w bardzo dobrym stanie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00 w biurze Caritas AW, ul. Krakowskie Przedmieście 62.